Будьте ВПЕВНЕНІ!

Встановлення автоматичних ролетів та карнизів

электричні карнізи

Наша компанія надає широкий спектр послуг по встановленню, монтажу і налаштуванню електричних автоматичних ролетів та карнизів різних видів і модифікацій. Електричні ролети і карнизи на сьогоднішній день є невід'ємною частиною сучасного будинку, і несуть втілення технологій в сфері декору, а також забезпечують додаткову функціональність, комфорт і безпеку.

 

Дані елементи легко інтегруються як в інтер'єр, так і в різні системи управління за типом "Розумний будинок", а знайомство з функціональністю і управлінням не займе у користувача багато часу і зусиль.

Автоматичні ролети

За своїм призначенням ролети служать для захисту дверних або віконних прорізів від різних факторів і впливів ззовні. Оснащені електричним приводом називають автоматичними ролетами. В них рух полотна по напрямних відбувається за допомогою різних механізмів. Управління може бути з кнопки, дистанційно, або в комплексі управління електротехнічними приладами в системі всього будинку. Управляти можна як одним механізмом, так і групою.

Як правило, при установці автоматичних ролетів передбачають наявність аварійного управління на випадок відключення електрики в загальній мережі. Існує варіант програмування відкриття-закриття ролетів за таймером, або за певних умов. Можливість програмування дає можливість зменшити ступінь ризику проникнення зловмисників, а установка метеодатчиків дозволить уникнути впливу погодних факторів на матеріальні цінності навіть під час вашої відсутності.

Електричні карнизи

Переваги та позитивні сторони керованих електричних карнизів незаперечні. Уявіть, наскільки може піднятися в очах клієнтів статус компанії, в офісах якої штори відкриваються з пульта. А скільки зручності і комфорту додасть наявність автоматичних карнизів в заміському будинку. Незамінні електричні карнизи в конференсзалах, аудиторіях і в різних великих приміщеннях з громіздкими важкими шторами.

Управління карнизами також може відбуватися з кнопки, пульта або за сигналами від загальної системи управління. Спрацювання варіантів відкриття-закриття може бути запрограмовано як за часом, так і в залежності від різних зовнішніх факторів.

Установка електричних карнизів кардинально змінить систему освітлення приміщень. Широкий вибір дозволить підібрати найкраще рішення для існуючого інтер'єру, або створити новий, ідеально підходящий смакам і пристрастям замовника.

Безпека понад усе!

З огляду на той факт, що наша компанія поряд з іншими послугами, займається охоронною діяльністю і монтажем систем безпеки - при установці ролетів та карнизів ми також враховуємо всілякі чинники з точки зору безпеки. Звернувшись до нас, ви отримаєте вичерпну інформацію, всебічну підтримку і якісне обслуговування.

Контакти:

03148, м.Київ,
вул.Святошинська 34 оф.402

(044) 205-42-35

(067) 777-85-10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

интернет-магазин Варта-щит Украина

 

умный дом

 

техническая защита информации