Будьте ВПЕВНЕНІ!

Технічний захист інформації, пошук жучків, виявлення прослушки

 

захист інформації пошук жучків

Якщо не турбуватися про свою безпеку, можна стати жертвою шахраїв або недобросовісних конкурентів. У наш час технічний захист інформації та економічна безпека бізнесу підняті на високий рівень в колах бізнесу. Без них не обходиться жодна нарада. Проблема витоку конфіденційних відомостей може бути вирішена, якщо Ви звернулися в компанію «Варта-Щит Україна».

Пошук жучків - це комплекс заходів, що проводяться для виявлення технічних засобів, призначених для прихованої аудіо і відео реєстрації подій, що відбуваються в зоні їх дії. У цей комплекс входить виявлення прослушки, прихованих відеокамер і підслуховуючих пристроїв.

У сучасному світі, з огляду на швидкий розвиток радіоелектронного обладнання, досить складно, а як правило неможливо, виявити прослушку і інші приховані засоби зняття інформації без застосування спеціальних пошукових комплексів. Навіть маючи в своєму арсеналі технічні засоби для пошуку жучків (сьогодні є широкий вибір на ринку), людина без спеціальних знань і навичок не зможе провести перевірку зі стовідсотковою гарантією. Причому необхідно врахувати той факт, що одного пошукового приладу вже недостатньо і доводиться проводити всебічне обстеження. Також варто згадати про законність, адже використання більшості пристроїв вимагає наявності спеціальної ліцензії.

виявлення відеокамер виявлення прослушки

Детектор жучків і прихованих камер

Для забезпечення всебічної безпеки підприємства необхідно створити комплекс заходів, таких як: технічний захист інформації, економічна безпека, фізична охорона об'єктів, відеоспостереження, контроль доступу, охоронно-пожежна сигналізація. Для забезпечення інформаційної безпеки підприємствам необхідно закуповувати дороге обладнання, навчати персонал для роботи на ньому, підтримувати парк техніки і стежити за тенденціями ринку систем безпеки. Або можна це доручити професіоналам своєї справи, які постійно відточують свою майстерність на об'єктах, стикаючись з різними засобами негласного знімання даних.

Зловмисники не дрімають, шукають шляхи видобутку відомостей, які можна використовувати в своїх цілях або продати конкурентам. Ми проведемо повну перевірку приміщень на наявність закладних пристроїв (жучків), обладнаємо приміщення для проведення конфіденційних заходів. Компанія «Варта-Щит Україна» має найсучаснішу матеріально-технічну базу світових виробників в цій галузі і відповідні дозвільні документи для виконання робіт з технічного захисту інформації. Для пошуку жучків, виявлення прослушки, аудіо-відео закладок, виявлення GPS маячків ми використовуємо пошукові комплекси PLASTUN (сканер жучків), Піранья (детектор жучків), локатор нелінійностей LUX і інше оптичне, радіолокаційне обладнання.

Пошук прихованих камер і жучків прослушки

До переліку наших послуг входять:

  • технічний захист інформації;
  • пошук наявності жучків;
  • пошук прихованих диктофонів або відеокамер;
  • пошук GPS маяків та інших, спеціально захованих приладів;
  • виконання широкого спектру заходів по встановленню систем відеоспостереження, їх коригування, обслуговування і модернізації;
  • сервісний супровід висококласних систем відеоспостереження;
  • установка, монтаж, налагодження, ремонт систем контролю і розмежування доступу;
  • охорона периметру;
  • зачистка приміщень житлового та нежитлового фонду та автомобілів від закладних пристроїв.

Виявлення прослушки в офісі

Провівши у Вашому офісі або житловому приміщенні заходи з виявлення прослушки, пошуку жучків, прихованих відеокамер, ми забезпечимо Вам повну конфіденційність вашої професійної діяльності та особистого життя. Ми також надаємо послуги з протидії промисловому шпигунству, незалежного аудиту інформаційної безпеки підприємства, перевірки персоналу та інших послуг у сфері безпеки особистості і підприємства. Ми проведемо збір відомостей про персонал, контрагентів, підприємств з офіційних джерел (і не тільки).

Діяльність фірми здійснюється на підставі ліцензії АВ № 611923, виданої ДССЗІ України оцінка захищеності інформації, виявлення закладних пристроїв.

Контакти:

03148, м.Київ,
вул.Святошинська 34 оф.402

(044) 205-42-35

(067) 777-85-10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

интернет-магазин Варта-щит Украина

 

умный дом

 

техническая защита информации