Будьте ВПЕВНЕНІ!

Виготовлення сейфів на замовлення

сейфи на замовлення

На жаль, не секрет що в сьогоднішній час, не менше ніж і раніше, є необхідність в наявності сейфа. Зберігання інформації або матеріальних цінностей просто зобов'язує вдатися до використання даного атрибуту. І не дивлячись на те, що практично будь-який сейф піддається розкриттю, такий спосіб зберігання цінностей залишається одним з найбільш надійних.

 

 

Наша компанія вже багато років надає послуги з виготовлення сейфів на замовлення. Наші кваліфіковані та досвідчені фахівці допоможуть вам вибрати необхідну модифікацію, яка підходить для відповідних умов і виходячи з ваших побажань.

Виготовлення сейфів високої якості

Сам факт виготовлення нашими працівниками сейфів дає широкий діапазон можливостей і дозволяє підібрати необхідний варіант виробу, з урахуванням різних характеристик зломостійкості, вогнезахисту і т.д. Також це дозволяє створити сейф, що задовольняє побажанням замовника в плані естетичного вигляду, придатного до інтер'єру як за кольором і матеріалом оздоблення, так і за формами (габаритами).

Ціни на сейфи

Ціна на виготовлення сейфа буде достатньо прийнятна і конкурента на ринку, а в якості ви будете впевнені, адже кожна деталь ретельно перевіряється, а виробляється виріб вручну. Більш детально про всі параметри, варіанти, моделі і про ціну ви зможете дізнатися у нашого представника при спілкуванні. Звертайтеся до наших менеджерів за вказаним в контактах телефоном або по електронній пошті.

Різні типи і види сейфів

Ми маємо можливість створювати сейфи в широкому типовому діапазоні, і охоплювати багато напрямків. За типами сейфи можуть бути офісними, банківськими, для будинку, готельних номерів, збройові, що вбудовуються та ін. Виходячи з типу і призначення, враховуються вимоги щодо конструкції, типу і кількості замків, внутрішньої і зовнішньої будови, і багато інших. Звичайно ж, можливий варіант створення універсального сейфа за індивідуальним замовленням, який підійде до багатьох умов і ситуацій.

Сейфи для дому та збройові сейфи

Сейф для будинку або квартири ми б радили вибирати такий що вбудовується, його можна буде заховати в стіні, підлозі або в меблях, це значно збільшить шанси не бути знайденим зловмисниками. При замовленні моделі для зброї ми допоможемо зорієнтуватися і підберемо відповідний варіант виходячи з конкретно вашої ситуації, потрібен вам сейф тільки для дотримання вимог закону, або ще й для безпеки своїх близьких.

Бронедвері

У перелік виробів, що нами виготовляються також входять бронедвері, вони можуть бути різними за типом і характеристиками. Якість дверей і їх стійкість до зовнішніх впливів буде на досить високому рівні.

Контакти:

03148, м.Київ,
вул.Святошинська 34 оф.402

(044) 205-42-35

(067) 777-85-10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

интернет-магазин Варта-щит Украина

 

умный дом

 

техническая защита информации