Будьте ВПЕВНЕНІ!

Супровід і охорона вантажів

супроводження вантажів

Наша охоронна компанія надає послуги з супроводу вантажів по території України. Співробітники компанії "Варта-щит Україна" достатньо підготовлені для того, щоб грамотно і бездоганно убезпечити ваш вантаж в процесі його транспортування. Багаторічний досвід і високе почуття відповідальності персоналу, позбавить вас від зайвих переживань і головного болю.

 

Про послугу супроводу вантажів

Одним з важливих сегментів в процесі ведення бізнесу завжди була доставка товарів (вантажів). В результаті виробництва, кінцевою метою якого є товар у вигляді матеріальних цінностей, безумовно, виникає необхідність доставки вантажу оптовому замовнику або кінцевому споживачу. У більшості випадків вантажоперевезень великих обсягів або високої вартості, доводиться замислюватись про безпеку, і про замовлення послуги з супроводження та охорони вантажу, що перевозиться. А в даному питанні, як відомо, довіряти ненадійним і нібито "вигідним" організаціям не варто, на безпеці не економлять.

Що входить в послугу охорони і супроводу вантажів

Процес охорони вантажу що перевозиться, включає в себе безліч етапів і вимагає впровадження комплексу заходів безпеки, основними з яких є:

  • збір відомостей. Перед початком комплексу заходів що проводяться, клієнт надає всі необхідні відомості про терміни та умови перевезення. Також знадобляться дозвільні документи про законність транспортування даного вантажу.
  • планування маршруту руху. Спільно із замовником складається детальний маршрут руху транспорту з максимально оптимальними показниками економії і безпеки. Враховуються такі критерії як кількість вантажу, габарити, вимоги до температурного режиму, терміни доставки, місця стоянки та ін. Наші співробітники складуть детальний план і нададуть його клієнту на затвердження.
  • огляд транспортного засобу. Наш представник перед прийняттям під охорону проводить детальний огляд транспорту в присутності працівників фірми-замовника, зі складанням відповідної документації. В ході роботи перевіряється наявність відповідних пломб і стан кузова, тенту, дверей та ін.
  • контроль пересування. У процесі супроводу обов'язково фіксуються тимчасові показники проходження ключових точок маршруту, часу і місця стоянок. З метою оперативного реагування, для повного контролю руху вантажу і дотримання маршруту черговим співробітником проводиться збір відомостей.
  • звіт про проведену роботу. Після прибуття транспорту в місце призначення, ми представимо повний звіт клієнту-замовнику. Для завершення умов договору проводиться прийом транспортного засобу і зняття його з охорони.
  • гарантія безпеки. Співробітники нашої охоронної компанії, надаючи послуги з супроводження та охорони вантажів по Україні, несуть повну відповідальність за безпечне перевезення матеріальних цінностей, що буде обумовлено в складеному договорі, згідно з чинним законодавством.

Високий рівень охорони і супроводу перевезень

Співробітники нашої компанії мають великий досвід у наданні послуг з професійної охорони перевезень. Звернувшись до нас, ви забезпечите безпеку перевезеного майна і захистите себе від зайвих витрат. Кадровий склад компанії складається з добре підготовлених фахівців, які пройшли спеціальне навчання і детальний відбір за багатьма параметрами, особливо жорстко, якщо передбачається несення служби з використанням зброї.

Ми охороняємо вантажоперевезення по всій території України з використанням сучасних технічних засобів, службової зброї і засобів індивідуального захисту. Звертайтеся до наших менеджерів для отримання більш детальної інформації про умови та вартість послуг, що надаються.

Контакти:

03148, м.Київ,
вул.Святошинська 34 оф.402

(044) 205-42-35

(067) 777-85-10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

интернет-магазин Варта-щит Украина

 

умный дом

 

техническая защита информации