Будьте ВПЕВНЕНІ!

Установка систем контролю доступу

Системи контролю доступу (СКД, СКУД) широко використовуються в даний час. Такі системи встановлюють банки, компанії, заводи, бази відпочинку, митниці та ін. Система контролю доступу (СКД, СКУД) дає широкий спектр можливостей з ведення обліку робочого часу і контролю персоналу, проводити контроль заїзду та виїзду автомобільної техніки на об'єкт, а також дозволяє організувати якісний пропускний режим в приміщення, будівлі, робочі зони і т.п.

контроль доступу

Системи контролю доступу - основа безпеки і контролю

Системи контролю доступу можуть бути як простими (відкриття-закриття дверей для певного кола осіб) так і більш складними з інтелектуальними функціями (зчитування відбитків пальців, номерів автомобілів, та ін.).

Виконавши установку системи контролю доступу Вы зможете:

  • автоматизувати контроль над персоналом, його пересуванням і місцезнаходженням;
  • відслідковувати відвідувачів;
  • розмежовувати доступ персоналу;
  • контролювати заїзд і виїзд автомобілів;

Установка систем контролю доступу

Установка системи контролю доступу виконується в кілька етапів і з урахуванням різних факторів. Можна виділити наступні основні моменти перед початком і під час проведення робіт:

  • перед установкою систем контролю, спільно із замовником визначаються завдання, які буде виконувати система (що потрібно контролювати, які будуть перепустки, і програмне забезпечення);
  • розробляється проект з урахуванням основних вимог, норм, ГОСТів та побажань клієнта. Грамотно складений проект - запорука якісної, зручної для користувача і довготривало працюючої системи;
  • підготовчі роботи, проведення кабелів живлення і зв'язку, установка замків, контролерів, кронштейнів, монтаж обладнання та ін .;
  • підключення всіх елементів обладнання, налаштування системи і програмного забезпечення;
  • заключним і не менш важливим етапом є навчання працівників основам роботи з обладнанням і програмою контролю. Також проводиться ознайомлення персоналу з основами діагностування та усунення незначних неполадок.

Поєднання СКД з відеоспостереженням

Дані системи мають можливість інтегруватися в загальну систему безпеки. Тобто, можливо поєднати відеоспостереження, охоронну та пожежну сигналізацію разом з системою контролю доступу в одну єдину систему безпеки, і всі ці підсистеми будуть працювати спільно, дозволяючи проводити повний моніторинг і охорону Вашого підприємства.

Обмеження доступу в приміщення

СКД побудовані на основі різних електронних замків, зчитувачів, терміналів доступу, контролерів і т.д. Головною їх функцією є обмеження доступу сторонніх осіб до приміщення. При цьому доступ в приміщення здійснюється за допомогою порівняння пред'явленого ключа з базою даних. Ключем в даному випадку можуть виступати: код доступу, безконтактна картка, відбиток пальця і ін. Причому є можливість розмежувати права доступу між окремими особами або групами осіб в контрольовані приміщення або зони.

Система контролю доступу від компанії "Варта-Щит Україна" забезпечить повний контроль доступу в Ваші приміщення!

Контакти:

03148, м.Київ,
вул.Святошинська 34 оф.402

(044) 205-42-35

(067) 777-85-10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

интернет-магазин Варта-щит Украина

 

умный дом

 

техническая защита информации