ВАРТА-ЩИТ УКРАЇНА

охоронна компанія, системи безпеки

Довірте свою безпеку

професіоналам!

Забезпечте безпеку

своїх близьких, майна та бізнесу!

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
фізична охорона
сигналізації
СКД
монтаж відеоспостереження
охоронець
захист інформації
розумний будинок

Установка системи розумний будинок під ключ

Розумний будинок - це сукупність систем, які суміщають в собі комфорт, безпеку і широкий діапазон функціоналу.

В наш час, високий рівень прогресу, встановлення системи розумного будинку дає можливість повністю управляти інженерними системами квартири, будинку, офісу не тільки локально, але і віддалено за допомогою мобільного пристрою.

розумний будинок монтаж

Функції Розумного будинку:

  • управління освітленням;
  • легке і зручне регулювання мультимедійних засобів;
  • контроль мікроклімату в приміщенні (управління температурою, вологістю повітря і т.д.);
  • відсікання розповсюдження газу і води;
  • реалізація відеоспостереження;
  • управління ролетами, шторами;
  • GSM-моніторинг - інформування про надзвичайні події в будинку на екран мобільного пристрою.

Проектування і установка

На етапі проектування системи Розумний будинок, замовник визначає які інженерні засоби повинні управлятися пультом, сенсорною панеллю або з мобільного пристрою. Відповідно до поставленої задачі встановлюються режими для "Розумного будинку", відповідні реакції системи на ті чи інші події. У вигляді явної події може спрацювати сигнал з датчику руху або датчику температури, натискання на клавішу, сигнал з пульта управління, а також сенсорної панелі, сплановане спрацьовування по заданому часу або за таймером.

технологія розумний будинок

Переваги системи Розумний будинок

Головними перевагами системи можна вважати економію електроенергії за рахунок оптимізації робіт керованих інженерних систем, своєчасна реакція на аварійні ситуації, а також комфорт і зручність для користувачів.

Компанія "Варта-щит Україна" довгий час має лідируючі позиції на ринку України в області системної інсталяції комплексу "Розумний будинок". Ми постійно комплексно спеціалізуємося на створенні непростих систем, інсталяції елементів "Розумний будинок" - монтажі та налагодженні домашнього аудіо-відео обладнання, системи управління світлом, системи пожежної сигналізації, і різного роду електричних установок.

Ви можете придбати складові компоненти або додаткові комплектуючі для системи розумного будинку в нашій компанії.

Звернувшись до нас, Ви зробите правильний вибір

Наше завдання єдине і зрозуміле - надання всім нашим клієнтам послуг по найвищим стандартам, і найкраще використання продуктивності подібних систем.

У нашій організації зібрані найбільш талановиті інженери, розробники програмного забезпечення і інсталятори, які з радістю запропонують клієнтам інноваційні проекти, що гарантовано забезпечать Вам повний комфорт і найкращі умови для відпочинку в будинку. Фахівці з команди "Варта-щит Україна" створять проект і виконають монтаж системи "Розумний будинок" в найкоротші терміни і на високому рівні, як в місті Києві, його області, так і по всій Україні. Фахівці "Варта-щит Україна" нададуть Вам різноманітні схеми дистанційного керування всім Вашим будинком, так само ви можете купити будь-які додаткові пульти, датчики і блоки для даної системи управління.

"Розумний будинок" - це результат інтеграції складних компонентів і керуючих програм в єдину систему!

Замовляйте систему Розумний будинок у Компанії "Варта-Щит Україна" і Ви опинитеся в 21 столітті!!!