Будьте ВПЕВНЕНІ!

Пост охорони Варта-Щит Україна - найкраща охорона Києва

Пост охорони - одна з послуг комплексу безпеки Варта-Щит Україна.

Підприємство "Варта-Щит Україна" надає послуги охорони не тільки в Києві, а й в усіх регіонах України. Наше молоде, але стрімке підприємство готове надати посты охраны в найкоротші терміни. Пост охорони - це не просто охоронець, а цілий комплекс заходів спрямований на збереження безпеки Вашого об'єкта. Наші фахівці ведуть жорсткий контроль за підбором персоналу охорони. Ми стежимо за фізичним і духовним розвитком охоронців, яких виставляємо на пости охорони.

Наш головний офіс знаходиться в Києві тому найбільша кількість об'єктів охорони знаходяться як в Києві так і Київської області. Охорона в Києві - вимагає кропіткого підбору співробітників.

Компанія має досвід роботи із західними фірмами, тому в разі необхідності ми готові виставити охорону зі знаннями іноземних мов.

Провідні експерти в сфері безпеки нашої організації - це колишні співробітники силових структур чи правоохоронних органів, - що є одним з ключових аргументів нашої успішної діяльності, так як в цих організаціях співробітники набувають величезного досвіду в області безпеки, охорони та охоронних систем.

Охорона в Києві і по всій Україні здійснюється професійно підібраним персоналом!

Контакти:

03148, м.Київ,
вул.Святошинська 34 оф.402

(044) 205-42-35

(067) 777-85-10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

интернет-магазин Варта-щит Украина

 

умный дом

 

техническая защита информации