Будьте ВПЕВНЕНІ!

Охоронне агентство Варта-Щит Україна пропонує охоронні послуги

Компанія Варта-Щит Україна надає послуги охорони в комплексі послуг для підприємств.

Послуги охорони нашої компанії це не тільки виставлення постів охорони, але і їх супровід. Ми не тільки надаємо охоронні послуги, але і можемо провести комплексні заходи: підбір охоронців, формування постів, організація їх роботи, навчання, екіпірування й контроль виконання обов'язків охоронцями. Виконання послуг фізичної охорони може бути організовано як цілодобово, так і позмінно (тільки вдень або тільки вночі).

Наші досвідчені фахівці ведуть постійну роботу з охоронними постами, удосконалюючи і підвищуючи якість надання охоронних послуг. Охоронне агентство «ВАРТА-ЩИТ Україна» має великий досвід роботи з силовими структурами. Ми готові провести заходи з надання послуг охорони з нуля, провівши як технічні, так і організаційні роботи. Облаштування існуючих і нових постів технічними засобами, облаштування контрольно-пропускного пункту. Установка відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, установка тривожної кнопки зі здачею під охорону з викликом міліції. Проведення заходів щодо забезпечення зустрічей з різними рівнями конфіденційності.

Ми готові розглянути всі прийнятні варіанти співпраці щодо надання послуг охорони нашим агентством. Ми зможемо підібрати компроміс ціни і якості послуг що надаються, адже безпека - це найактуальніше питання в наш час.

Охоронні послуги Варта-Щит Україна включають послуги охорони з нуля, і до повної Вашої безпеки!

Контакти:

03148, м.Київ,
вул.Святошинська 34 оф.402

(044) 205-42-35

(067) 777-85-10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

интернет-магазин Варта-щит Украина

 

умный дом

 

техническая защита информации