Будьте ВПЕВНЕНІ!

Монтаж структурованих кабельних систем (СКС) під ключ, проектування і обслуговування

В даний час важко уявити повноцінну роботу інформаційних комплексів без використання структурованих кабельних систем (СКС). Така система являє собою основу інформаційної інфраструктури об'єктів розташованих в одній або декількох будівлях. Правильно виконаний монтаж СКС дозволяє об'єднати в єдину систему безліч мережевих пристроїв, будь-то комп'ютерні локальні мережі, охоронні та пожежні сигналізації, елементи відеоспостереження, телефони, факси та багато іншого.

Компанія «Варта-Щит Україна», маючи в своєму арсеналі співробітників високого рівня по слабкострумових лініях, виконає монтаж СКС в Києві і Україні надаючи при цьому всіляку підтримку і обслуговування.

СКС     СКС сети

Основні переваги при монтажі СКС:

 • високоефективна пропускна здатність;
 • відсутність прив'язки до стандартних додатків;
 • здатність підтримувати всі мережеві протоколи;
 • скорочення кількості кабелів і комутаційного устаткування;
 • передача будь-яких типів сигналів;
 • передача даних на різних швидкостях (від 100 кб / сек до 10 Гбіт / сек);
 • централізований контроль над роботою всіх інформаційних сервісів;
 • зручність управління;
 • простота обслуговування;
 • велика площа охоплення - до 1 000000 кв. метрів;
 • підключення від 50 до 50000 користувачів до однієї мережі;
 • можливість зміни призначення інформаційних портів;
 • сумісність з активним обладнанням будь-яких поколінь різних постачальників;
 • вигідна вартість монтажу, окупається за рахунок тривалого терміну служби;
 • організація нових робочих місць при збереженні структури мережі;
 • об'єднання в одну інфраструктуру декількох будівель;
 • фірмова гарантія 20-25 років від виробників обладнання для СКС.

Використання структурованих кабельних мереж

Використання СКС дасть можливість оптимізувати процеси передачі різної інформації, заощадити час і гроші, і забезпечити надійність роботи інформаційних сервісів. Завдяки сучасним технологіям, при монтажі СКС використовується обладнання і методи, що дозволяють створити надійну кабельну схему з високими показниками швидкості і обсягів передачі даних. Впровадження СКС допоможе зберегти чималі ресурси при подальшому її використанні. Побудована на основі грамотного проекту, вона дозволить виключити потребу в модернізації навіть при постійному оновлені технічних або програмних елементів об'єкта. Навіть при значному підвищенні навантаження при додаванні нових елементів або модернізації технічних засобів, працездатність і ефективність структурованої робочої лінії будуть стабільними виключаючи необхідність її зміни.

Якісний монтаж СКС - запорука надійності на довгі роки

Високий результат легко досягається при правильному монтажі СКС, і правильному попередньому проектуванні. А додатковий запас потужностей досягається закладкою невеликого, але перспективно значимого потенціалу. Незважаючи на прогрес в області комунікацій, подібний додатковий ресурс може гарантувати безперервну і надійну роботу протягом 25-ти років, що відповідає мінімально гарантованим термінам експлуатації даних технічних засобів. Ключовою основою економії є те, що після побудови і запуску структурованої кабельної системи, її обслуговування, регулювання та адміністрування виконуються один раз і централізовано.

Різні види і типи монтажу мереж СКС

Для монтажу СКС використовуються мідні, оптичні, рідше коаксіальні кабелі. По сучасних структурованих кабельних мережах можна передавати цифрові дані в діапазоні швидкостей, які коливаються від 100 Мбіт / с до 10 Гбіт / с. Такої швидкості цілком достатньо для ефективного функціонування обладнання, а також утворюється чималий додатковий резерв. Крім високої швидкості передачі даних структурована мережа захищає сигнали від перешкод, а також забезпечує передачу даних бездротовими пристроями. Вірно побудована СКС дозволить під'єднати до будь-якого порту комп'ютер, відеокамеру, факс та інші пристрої.

Співробітники компанії «Варта-Щит Україна» виконають якісне проектування і монтаж СКС будь-якої складності, забезпечуючи при цьому гарантійну і післягарантійну підтримку.

Контакти:

03148, м.Київ,
вул.Святошинська 34 оф.402

(044) 205-42-35

(067) 777-85-10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

интернет-магазин Варта-щит Украина

 

умный дом

 

техническая защита информации