Будьте ВПЕВНЕНІ!

Аудит існуючої охорони

аудит охорони

Маючи у своїй організації охорону, що входить в штат підприємства або за договором зі сторонніми охоронними структурами, у будь-якого керівника час від часу виникає питання про сумлінність несення служби охоронцями і загальне становище безпеки.

 

 

 

Чи впевнені ви в своїй охороні?

Приходячи на роботу, як правило, ви бачите сек'юріті який бадьоро вітає вас, бездоганно виконує свою роботу. Чи є гарантія того, що за годину до вашого приходу він не дрімав на посту, коли повинен був виконувати свої обов'язки? І чи впевнені ви на 100%, що рівень знань і професійної підготовки таких співробітників відповідає необхідним параметрам для створення достатнього рівня безпеки, пропускного режиму і т.д.

Проведення аудиту охоронних послуг

Можна самостійно проводити позапланові, раптові перевірки, давати оцінки і робити висновки з приводу якості несення охоронної служби. Але надавши таку роботу спеціалізованій організації, рівень аудиту існуючої охорони, швидше за все, буде набагато вищім. Наша компанія, володіючи величезним досвідом в галузі фізичної охорони, виконає докладну і детальну перевірку наявної охорони, і дасть оцінку загального стану рівня безпеки.

перевірка охорони

Виявлення порушень в структурі охорони

Основними цілями, при проведенні нами такої роботи, є виявлення порушень в роботі охорони, невідповідності роботи персоналу існуючим посадовим інструкціям і укладеним договорам. Ми допоможемо знайти проломи в системі безпеки і виявити основні слабкі місця, як у фізичній, так і технічної структурі охорони.

 

 

аудит безпеки

Повноцінна перевірка рівня безпеки

Перед проведенням аудиту охорони наші фахівці виконають попередню оцінку структури безпеки і складуть план подальшої роботи. В процесі роботи будуть проведені спроби проходу в зони з обмеженим доступом без пропуску, і приховане проникнення на об'єкти що охороняються. При узгодженні з керівництвом, може бути виконана перевірка проф.придатності співробітників охоронної структури.

 

Негласна перевірка охоронців

Перевірка може бути негласною, що дозволить зробити найбільш якісні і об'єктивні висновки. Результатом нашої роботи буде детальний звіт, фото-відеоматеріали, конкретні рекомендації щодо поліпшення стану безпеки, а при необхідності і по заміні окремих осіб. У підсумку ви підвищите рівень свого спокою і отримаєте впевненість в тому, що виділена стаття витрат на охорону повністю обґрунтована.

Контакти:

03148, м.Київ,
вул.Святошинська 34 оф.402

(044) 205-42-35

(067) 777-85-10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

интернет-магазин Варта-щит Украина

 

умный дом

 

техническая защита информации