Будьте ВПЕВНЕНІ!

Варта-Щит Україна - охоронна компанія, системи безпеки

Це важливо і потрібно!

На даний час наше життя неможливо уявити без систем безпеки. Загроза може чекати нас на кожному кроці. Суперники прагнуть дізнатися цінні дані, аферисти будь-якими методами відшукують способи наживи на інших, співробітники ухиляються від своїх прямих обов'язків, дітей ми змушені залишати з нянями. І, як завжди не вистачає часу за всім угледіти. Але ж як буває корисно знати про те, що відбувається в тому чи іншому місці, і бути спокійним за своїх рідних, свій бізнес і майно!

Комплекс послуг безпеки

Охоронна компанія «Варта-Щит Україна» візьме на себе виконання більшості видів послуг в сфері безпеки, в т.ч. індивідуальна охорона (особистий охоронець). У комплекс безпеки, який може надати наша організація, входить великий перелік заходів:

  • здійснення контролю над будь-ким або чим-небудь;
  • забезпечення безпеки об'єкта (суб'єкта);
  • відеоспостереження, GPS-навігація;
  • організація доступу до об'єктів (системи контролю доступу);
  • запобігання нанесення шкоди і різних посягань (охоронна сигналізація);
  • попередження наслідків надзвичайних ситуацій (пожежна сигналізація на випадок пожежі);
  • організація можливості виклику на допомогу належних інстанцій (пульт прийому-контролю);
  • і багато інших.

Відеоспостереження, охоронна і пожежна сигналізації

Якщо Ви залишаєте свій будинок, Вам хочеться бути впевненим, що Ваш будинок - «Ваша фортеця», і все що в ньому знаходиться, буде в безпеці. В даному випадку Вам можуть допомогти пожежна та охоронна сигналізації, системи відеоспостереження. Перебуваючи у будинку, Ви також можете відчувати себе повністю захищеними маючи в своєму розпорядженні тривожну кнопку виклику і елементи відеоспостереження для перегляду ліфтового холу, парадної і ін.

Захист інформації

У наш час недруги не сплять і існує ризик стеження. Технічні перевірки та захист інформації виключать можливість витоку Ваших секретних даних, а в разі підозр дадуть можливість виявити джерело витоку.

Системи контролю доступу

Ви сумніваєтеся в щирості своїх співробітників? Системи контролю доступу дозволять неупереджено оцінити виконання Вашим персоналом умов робочого розпорядку. А об'єднання такої інформації з даними відеоспостереження може надати всеосяжну картину того, що відбувається. У разі, якщо Ви хочете мати можливість віддаленого спостереження за тим, що відбувається, то ви можете встановити систему IP відеоспостереження, яка дає можливість оглядати те, що відбувається в зоні видимості відеокамер, з будь-якого місця за допомогою мережі інтернет.

Фізична охорона

Мабуть, найважливішим можна вважати якість охоронних послуг що надаються, тому фізична охорона об'єктів для нашої команди є одним з пріоритетних напрямків роботи. Якщо якість роботи технічних засобів обумовлена їх технічними характеристиками, то персонал, який виконує постійну роботу у вигляді несення служби на об'єктах можна вважати обличчям фірми.

При використанні фізичної охорони Ви постійно будете мати можливість:

  • здійснювати контроль за Вашими об'єктами;
  • використовувати контрольно-пропускний регламент доступу на Вашу територію.

Особиста охорона від «Варта-Щит Україна» гарантує надійну безпеку Вам і Вашій родині!

Охоронці

Послуги охоронця (тілоохоронця) забезпечать індивідуальну охорону Вам і Вашій родині. Будь-то в офісі, вдома, на зустрічі, при пересуванні - з професійними охоронцями Ви зможете не турбуватися з приводу всіляких посягань з боку небажаних осіб.

Розумний будинок

Системи «Розумний будинок» створюють більш комфортні умови Вашого перебування в будинку і убезпечать власність в період Вашої відсутності.

Виходячи з викладеного, можна зробити висновок, що на сьогодні комплекс заходів з безпеки вкрай необхідний як в бізнесі, так і вдома. Експерти нашої компанії нададуть допомогу у виборі необхідного обладнання, виконають його якісну установку і налаштування, нададуть послуги особистої охорони і убезпечать Вашу власність. Звертайтеся виключно в професійні охоронні організації міста Києва, однією з яких по праву вважають охоронну фірму Варта-Щит Україна!!

Контакти:

03148, м.Київ,
вул.Святошинська 34 оф.402

(044) 205-42-35

(067) 777-85-10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

интернет-магазин Варта-щит Украина

 

умный дом

 

техническая защита информации